Konsol Modelleri Efsane Cuma

Konsol Modelleri ve Fiyatları İncelemeleri
16 Kasım 2018
yemek-odasi-konsol-3
Yemek Odası Konsolu İncelemeleri
30 Kasım 2018

Konsol Modelleri Efsane Cuma

beyaz-lake-konsol

Konsol Modelleri Efsane Cuma’da Öne Çıkıyor.

Bu yıl 23 Kasım Cuma başlayan Efsane Cuma tüm dünyada olduğu gibi ülkemizde de gündemi baya işgal etti. Nasıl etmesin ki? İndirimler havada uçuştu ve ihtiyacı olan herkes istediği ürünü uygun fiyata alma fırsatı yakaladı.

Konsol modelleri fiyatları da bu indirimlerden nasibini aldı. Aradığınız konsol modelleri ve fiyatlarını incelemiş, tamda istediğiniz gibi bir konsol modelini seçtiğinizi ve aldığınızı umuyorum.

Konsol Modelleri Fiyatları Büyük İndirimde

Fakat bazılarınızın hala evinizi şımartamadığını ve istediği o şık zarif ve uygun fiyatlı konsol modellerini bir türlü bulamadığını duyar gibiyim. Merak etmeyin, konsol modelleri ve fiyatları Efsane Cuma bitse bile indirime devam ediyor. Nerede dediğinizi duyar gibiyim 🙂

Konsol modelleri ikea ve istikbal konsol modelleri incelememizi bir önceki yazımızda görebilirsiniz.

Yaptığımız konsol modelleri incelemelerinde en çok rağbet görenler ;

1-Konsol modelleri ikea

2-Konsol modelleri istikbal

3-Konsol ayna modelleri

4-Beyaz lake konsol modelleri

5-Modern konsol modelleri

Evet evine konsol almak isteyenlerin zihnini meşgul eden sorular ve araştırılmaya değer olan modeller yukarıdaki 5 madde de saklı.

Sizler için daha öncesinde ikea ve istikbal konsol modellerini araştırıp yazmıştık. O yazımızı okumak isterseniz Yazıyı Okumak İçin Tıklayın

Konsol Modelleri İçerisinde Aynalı Modeller

Konsol modelleri araştırması yapanlardan en sık duyduğumuz bir diğer model ve soru Konsol Ayna Modelleri, diğer bir deyimle aynalı konsol modelleri. Bir kısmımızın salonda veya oturma odasında tercih etmediği ayna, bazılarımız için hala tercih sebebi. Zevklerin ve renklerin tartışılmadığını burada bir kez daha hatırlıyoruz.

 

aynalı konsol

Yanlış anlaşılmaya mahal vermemek için aynalı konsol modelleri gerçekten güzel model tercihi ve evinize uyumu üzerine doğru karar verildiğinde mükemmel bir seçim olacaktır.

Resimdeki model, koyu renk bir aynalı konsol tercih edecekler için mükemmel bir seçim olabilir, yada açık tonlara çok fazla ağırlık verdiğiniz salonunuza biraz nötr eklemek istediğinizde de bu tarz bir modeli tercih edebilirsiniz.

Nerede bulabilirizin cevabı ise www.vivense.com alışveris sitesinde rastladığımız bu ürün üstelik şu anda indirimde Efsane Cuma öncesi  846 TL olan fiyatı bu günlerde 590 TL.

Vivense.com ‘daki bu ürün demonte olarak geliyor. Yani kargo masrafınızda baya düşük olacaktır. Üstelik evde kolayca kendimizde kurabiliyoruz. Kullanma talimatını da incelediğimizde tek başımıza 10 dk’da kurabileceğinizi rahatlıkla söyleyebilirim.

Benzer tüm modelleri incelemek için Buraya Tıkla

Beyaz Lake Konsol Modelleri

Konsol modelleri içerisinde bir diğer dikkat çekeni ise beyaz lake konsol modelleri.
Bu konsol modelleri de çok revaçta, özellikle beyaz renk tercihi ön plana çıktığında tercih edilen beyaz lake gerçekten hoş bir model.

Beyaz lake konsol modellerini araştırırken gözüme çarpan aşağıdaki ürünü öne çıkaran ise üzerindeki mükemmel baskı tekniği. Gördüğümde mermer sandığımı gizlememe gerek yok, zaten ürünün adı da Vita Konsol Krem Mermer.

beyaz-lake-konsol

Hem aynalı hem beyaz rengin ön plana çıktığı bu güzel ürünü sizlerle paylaşmadan edemedim. Üstelik mermer deseni aynasında da uygulanmış. Bir gün evimi yenilersem kesinlikle karşılaştırma listemde olacağından emin olabilirsiniz.

Modern Konsol Modelleri

Mobilya sektörü bir çok akımdan etkilenerek gelişiyor, konsol modelleri de bu akımlardan etkileniyor elbette. Karşımıza çıkan yüzlerce hatta binlerce modelin içerisinde kimi zaman minimal, kimi zaman klasik ve kimi zamanda modern çizgilere sahip modeller olabiliyor.

Konsol modelleri seçimi yaparken dikkat etmeniz gereken en önemli konu salonunuza veya oturma odanıza uyum sağlayıp sağlamayacağı. Bu konuda sizi rahatlatacak modelleri bulmaya özen gösteriyorum.

Özellikle her eve ve her zevke hitap edebilecek modelleri seçmekte gerçekten zorlansak ta, bu konuda internet aramaları bize yardımcı oluyor. Buda benim sırrım olsun 🙂

Modern konsol modelleri içerisinde de sizlere önerebileceğim bir ürün var. Aşağıdaki bu ürün benim çok dikkatimi çekti. Konsolun haricinde üzerindeki tabloyu da beraberinde alabilmeniz mümkün.

tablolu-konsol-6

Tablo derken basit kanvas tablo tarzında bir şey olmadığını söylemeliyim. Şaşıracaksınız belki ama üst kısımdaki tablo da kapaklar gibi aynı malzemeden, üzerindeki resim ise üstün bir teknoloji ile ahşabın üzerine baskı teknolojisi kullanılarak yapılmış.

Dikkatimi çeken bir diğer konu ise bu konseptteki diğer ürünlerde de tabloların konsol üzerindeki renklerle senkronize edilmiş olması. Gerçekten ince düşünülmüş ve modern bir ürün ortaya çıkarılmış.

Umarım bu yazımızı da sıkılmadan okumanızı sağlamışızdır. En önemlisi de fikirlerinizin oluşmasına azda olsa katkıda bulunabilmemiz.

Konsol modelleri ile ilgili her türlü soru ve önerinizi bizimle paylaşabilirsiniz.

Görüşmek üzere…

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir