Yeni İncelemeler
Anasayfa / Konsol İncelemeleri / Konsol Modelleri ve Fiyatları İncelemeleri

Konsol Modelleri ve Fiyatları İncelemeleri

Konsol modelleri ve fiyatları yazımızda, konsol modelleri hakkında bilgi verirken aynı zamanda yaklaşan black friday kampanyalarına da göz atacağız. Bu sayede en uygun konsol modelleri ve fiyatları hakkında da bilgi sahibi olmamız kolaylaşacak.

Konsollar hemen hemen her evde bulunan şık ve güzel görünmesi nedeniyle tercih edilen tamamlayıcı bir mobilyadır. Şık ve güzel olmasının yanında fiyatının da uygun olması elbette hepimizin tercih nedeni. Peki yaklaşan black friday (kara cuma) kampanyalarında en güzel ve en uygun konsol modelleri ve fiyatları nerelerde bulunur, bunlara biraz göz atalım. Merak etmeyin konsol modelleri ve fiyatlarını hem görsel olarak paylaşacağız hemde nerede satıldığı konusunda sizleri bilgilendireceğiz.

Konsol modelleri ikea

Mobilyada vazgeçilmez kolaylıklardan biri de demonte özelliğidir. Yani kendimizin de kolayca kurulumunu yapabileceğimiz şık ve modern mobilyalar. Kulağa ne kadar hoş geliyor değil mi?

Demonte ve kendimizin kolayca kurabileceği mobilyalar deyince ilk akla gelen ikea‘dır. Her şehirde bulunmayan sınırlı sayıda mağazası olması sizi korkutmasın çünkü ikea internet sitesi aracılığıyla da rahatlıkla alışveriş yapabilirsiniz.

İlk konumuz ikea’dan açılmışken ilk konsol modelleri ikea incelememizi sizlerle paylaşalım.

Konsol modelleri ikea incelememiz internetten alışveriş yapmak isteyenler için biraz hayal kırıklığı yaratabilir, zira sadece 2 model bulunuyor.

Stockholm Konsol 160 cm uzunluk, 40 cm genişlik ve 81 cm de yüksekliğe sahip. Ayrıca her bir çekmecesi maksimum 6 kg taşıma kapasitesine sahip. Genel olarak ta maksimum 50 kg taşıyabiliyor.

Hemnes Konsol 157 cm uzunluk, 40 cm genişlik ve 74 cm de yüksekliğe sahip. 2 farklı raf seçeneği dikkat çekiyor.

Taşıyabileceği maksimum ağırlık ise 15 kg.

Konsol modelleri ikea hakkında söyleyebileceğimiz son söz ise bugünü (16.11.2018) baz alırsak herhangi bir kampanyasının bulunmaması.

Konsol modelleri istikbal

İstikbal mobilya ülkemizin önde gelen, yaygın mağaza ağıyla dikkat çeken bir firma. Fakat konumuz konsol modelleri ve fiyatları olunca açıkçası istikbal’in internet sitesinde biraz hayal kırıklığına uğradığımızı söyleyebilir.

İstikbal internet sitesine girdiğimizde gerek üst menülerden gerekse arama çubuğundan konsol, büfe vb tarzda arama yaptığımızda aradığımız sonuçlara pek ulaşamadık. Fakat konsol modellerini çok detaylı olmasa bile yemek odası takımları içerisinde görmemiz mümkün oldu.

İstikbal’in, konsol ve büfe ürünlerini internet üzerinden ayrıca satmadığını öğrenmiş olduk, fakat mağazalarda durum değişebilir, bu yüzden bulunduğunuz yerdeki en yakın mağazasına sorabilirsiniz.

Fiyat ve görsel paylaşamadığımız için konsol modelleri istikbal incelememizi de burada sonlandırmak zorunda kalıyoruz.

Hakkında admin

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir