Yemek Odası Konsolu İncelemeleri

beyaz-lake-konsol
Konsol Modelleri Efsane Cuma
26 Kasım 2018
yemek-odasi-konsol-takimi
Konsol Modelleri Nereden Çıktı
4 Aralık 2018

Yemek Odası Konsolu İncelemeleri

yemek-odasi-konsol-3

Yemek Odası Konsolu ve Hayatımızdaki Yeri

Yemek odası konsolu gerek fiziki mağazalarda gerekse internet mağazalarında en çok dikkat çeken ve en çok aranılan ürünler arasında. Hal böyle iken yemek odası konsolu nedir, modelleri nelerdir, hangi modeller tercih ediliyor ve fiyatları gibi sorularımıza cevap arayacağız.

Yemek odamız eski tabiriyle salonlarımız öncelerde sadece misafirler geldiğinde kullanılan yaşam alanlarımızdandı, birçoğumuz çocukluğunda bu odaların ne denli önemli olduğunu, kullanılmadığı zamanlarda kapalı olduğundan veya koltukların masaların üzerinin örtüyle kaplı olduğundan hatırlar. Kendi çocukluğumda salon diye tabir ettiğimiz yemek odamız genelde kapalı olur ve misafir gelmedikçe kullanılmazdı.

Geçen zaman ve değişen ihtiyaçlarla birlikte oturma odaları ile birleşen salonlar, yani yemek odalarımız artık daha ön plana çıkıyor.

Hem günlük hayatımızı geçirdiğimiz hemde misafirlerimizi ağırladığımız yemek odalarımızın dizaynı da önemli konulardan. Şık bir yemek masası, masayla bütünleşen sandalyeler ve hemen yanı başında göz alan, aynı zamanda kullanışlı yemek odası konsolu da artık olmazsa olmaz ürünlerden.

yemek-odasi-konsolu

Yemek Odası Konsolu

Yemek Odası Konsolu Seçerken Nelere Dikkat Etmeliyiz

Yemek odası konsolu alırken nelere dikkat etmemiz gerektiği konusunda biraz bilgi verelim.

Öncelikle seçeceğiniz konsolun yemek odanız ile uyumlu olması gerekmekte. Yemek masanız ve sandalyeleriniz bunun için yeterli bir kriter, fakat biraz daha düşününce sadece bunlarla uyumlu olması yeterli olmuyor.

Resimde gördüğünüz modelin ayakları açık renkte, doğal olarak zemininizi de ilgilendiren bir durum daha ortaya çıkıyor. Parke veya farklı zemin renkleriniz ile de uyumlu olması konsolunuzun gösterişini biraz daha arttıracaktır.

Yemek Odası Konsolu Renk Seçimi

2019’un modası hiç bir zaman eskimeyen pastel renkler olarak devam edeceğe benziyor. Pastel renkler uzun süre vakit geçirdiğimiz odalarda hem dinlendirici oluyor hemde gözümüzü yormuyor.

Gelelim kullanışlı olmasına, bütçenize uygun yemek odası konsolu almaya karar verdiniz fakat sadece dekor amaçlı değil aynı zamanda kullanışlı olmasına da dikkat edeceğinizi sanıyorum.

İçerisine sık sık kullanacağınız yardımcı malzemelerinizi, yemek takımınızı, peçeteliklerinizi veya çatal kaşık takımlarınızı koyabilmeniz de gerektiği konusunda birçoğunuzla hem fikir olduğumu düşünüyorum.

Yemek Odası Konsolu Kullanım Amaçları

Yemek masanızın hemen yanı başında böyle bir yardımcınızın olması oldukça kullanışlı olacaktır. Ayrıca üzerine koyacağınız konsol süsleri de hem konsolunuzu daha gösterişli yapacak hemde odanızı fazlasıyla şımartacaktır.

Yemek odası konsol fiyatları düşünüldüğünün aksine oldukça uygun fiyata alınabilecek mobilya ürünlerinden.
Bir çok fiziki mağazada rastlayacağınız yemek odası konsollarına internet üzerinden daha uygun fiyata sahip olabilirsiniz.

Yemek Odası Konsolu Fiyatları

Her zaman olduğu gibi hem fiyat hemde satış sonrası hizmetlerde en çok beğendiğim sitelerden biri olan www.vivense.com ‘da yemek odası konsol modelleri gayet uygun fiyatlara satılıyor. Zaten bir önceki yazımızda ikea, istikbal gibi mağazalarda hem internet üzerinde hemde fiziki mağazalarda pek fazla alternatifinizin olmadığını söylemiştim. O yazımı okumak için BURAYA tıklayabilirsiniz.

Şöyle bir fiyatlara göz attığımızda fiyat aralığının 379 TL ile 1000 TL arasında olduğunu görüyoruz, bu da model ve seçenek sayısının oldukça fazla olduğu anlamına geliyor. 

Son olarak bir kaç yemek odası konsolu modellerini sizlerle paylaşmak istiyorum. Umarım beğenirsiniz. 

konsol-modellerikonsol-modelleri-cicek

konsol-modelleri-cats

yemek-odasi-konsolu-1

yemek-odasi-konsolu-2yemek-odasi-konsol-3

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir